Відбулися бюджетні слухання

Дата: 21.12.2020 18:24

Фото без опису21 грудня у рамках проведення комісії Миргородської районної ради з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та охорони здоров'я відбулися бюджетні слухання.

Голова бюджетної комісії Оксана Кулик та голова Миргородської районної ради Наталія Гирка разом з депутатами, запрошеними головами райдержадміністрацій та керівниками фінансових управлінь РДА заслухали доповідачів по кожному питанню. Шляхом голосування депутати підтримали внесення до порядку денного сесії наступних питань:

1. Про затвердження Бюджету Миргородського району на 2021 рік.

2. Про внесення змін до показників районного бюджету Миргородського району на 2020 рік.

3. Про затвердження розпоряджень голови Миргородської райдержадміністрації, прийнятих у міжсесійний період щодо використання коштів районних бюджетів.

4. Про внесення змін до показників районного бюджету Великобагачанського району на 2020 рік.

5. Про затвердження розпоряджень голови Великобагачанської райдержадміністрації, прийнятих у міжсесійний період щодо використання коштів районних бюджетів.

6. Про внесення змін до показників районного бюджету Шишацького району на 2020 рік.

7. Про затвердження розпоряджень голови Шишацької райдержадміністрації, прийнятих у міжсесійний період щодо використання коштів районних бюджетів.

Нагадаємо, що пленарне засідання третьої сесії Миргородської районної ради відбудеться вже 24 грудня.