Розпорядження про скликання 3 сесії районної ради

Дата: 15.12.2020 19:15
Кількість переглядів: 538

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 15 грудня 2020 року   № 21

Про скликання третьої сесії районної ради восьмого скликання

У відповідності до частини 4 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

з о б о в‘ я з у ю:

  1. Скликати третю сесію районної ради восьмого скликання 24 грудня 2020 року на 11-00 год. у залі засідань районної ради з дотриманням умов карантинного режиму.
  2. На розгляд сесії винести наступні питання:

2.1

Про затвердження Бюджету Миргородського району на 2021 рік.

2.2

Про внесення змін до показників районного бюджету Миргородського району на 2020 рік.

2.3

Про затвердження розпоряджень голови Миргородської райдержадміністрації, прийнятих у міжсесійний період щодо використання коштів районних бюджетів.

2.4

Про внесення змін до Комплексної програми „ Підвищення ефективності надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги в Миргородській центральній районній лікарні у 2016 – 2020 роках.

2.5

Про внесення змін до фінансового плану на 2020 рік КНП "Миргородська ЦРЛ.

2.6

Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання районної ради від 11.12.2020 року №39 „Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району у власність Лохвицької міської територіальної громади юридичних осіб та нерухомого майна”.

2.7

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії сьомого скликання Шишацької районної ради від 23.10.2020 р. „Про передачу об’єктів, що  відносяться до спільної (комунальної) власності територіальних громад Шишацького району Шишацькій селищній раді”

2.8

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії сьомого скликання Шишацької районної ради від 23.10.2020 р. „Про передачу підприємств, установ, організацій, закладів, що належать до спільної (комунальної) власності територіальних громад Шишацького району Шишацькій селищні раді”.

2.9

Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району у власність Шишацької територіальної громади юридичних осіб, нерухомого майна та об’єктів.

2.10

Про передачу з балансу відділу освіти Миргородської райдержадміністрації на баланс виконавчого апарату Миргородської районної ради нежитлових приміщень розташованих за адресою: м. Миргород вул. Сорочинська, 53.

2.11

 Про передачу КНП «Миргородський ЦПМСД» Миргородської районної ради у власність Миргородської міської територіальної громади в особі Миргородської міської ради.

2.12

Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району у власність Великосорочинської селищної територіальної громади об’єктів та майна.

2.13

Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району у власність Комишнянської селищної територіальної громади юридичних осіб, об’єктів та майна.

2.14

Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району будівель та майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

2.15

Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району у власність Великосорочинської селищної територіальної громади майно Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Миргородської районної державної адміністрації.

2.16

Про передачу із спільної власності територіальних громад Миргородського району у власність Великобагачанської селищної територіальної громади майна.

2.17

Про прийняття на балансовий облік Миргородської районної ради автомобіля Citroen Spose Tourer.

2.18

Про делегування окремих повноважень Миргородської районної ради районним державним адміністраціям районів приєднаних до Миргородського району.

2.19

 Про припинення Станції юних туристів Миргородської районної ради шляхом ліквідації.

2.20

Про припинення Станції юних натуралістів Миргородської районної ради шляхом ліквідації.

2.21

Про затвердження ліквідаційного балансу відділу управління майном Гадяцької районної ради.

2.22

Про передачу майна у власність Сенчанської територіальної громади в особі Сенчанської сільської ради.

3. На сесію запросити депутатів районної ради, депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації, доповідачів по питаннях, винесених на розгляд пленарного засідання, засоби масової інформації.

 

Голова районної ради                                                   Наталія ГИРКА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора