Вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2020 17:27

14-го грудня ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС та представники влади вшанували героїв-чорнобильців покладанням квітів до підніжжя пам'ятника у Сквері Чорнобильської Слави.
Голова Миргородської районної ради Наталія Гирка взяла участь у покладанні, хвилиною тиші вшанувала світлу пам'ять тих ліквідаторів, яких уже немає поряд з нами, а також поспілкувалася з героями сьогодення, які у 1986-му перебували у вирі катастрофи.

"Двічі в рік - 26-го квітня та 14-го грудня ми приходимо до Скверу Чорнобильської Слави аби вшанувати наших героїв. Та пам'ять про їхній подвиг вічно житиме у наших серцях. Ми маємо робити все можливе, щоб кожен учасник ліквідації чорнобильського лиха відчував нашу турботу і підтримку",  - відзначила Наталія Гирка.

Фото - Ольга Устименко

ІЦ "Миргородщина"