Про що говорилося на черговій сесії районної ради

Дата: 22.02.2019 16:44

Пленарне засідання 40-ї сесії розпочалося вшануванням пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Потім голова районної ради Леонід Яринич передав слово ЗМІ. У зв’язку зі сторіччям районної газети «Прапор Перемоги» на сесію були запрошені гості – трудовий колектив газети на чолі з головним редактором Устименко Ольгою, а також ветерани газети. Присутні вшанували хвилиною мовчання колишнього головного редактора Миколу Олексенка. Затим було продемонстровано короткометражний фільм – історію газети. Голова районної ради Леонід Яринич і голова райдержадміністрації Юрій Коваленко привітали ювілярів та вручили нагороди і пам’ятні подарунки газетярам. Голова правління Полтавської обласної організації національної спілки журналістів України Євген Лопушинський вручив посвідчення члена спілки журналістів України головному редактору газети Ользі Устименко.

Роботу пленарного засідання розпочали зі звіту голови РДА Юрія Коваленка. Виступ супроводжувався презентацією і був позитивно сприйнятий депутатами. На всі запитання, адресовані голові РДА, ним надавалися аргументовані відповіді. Коротка дискусія щодо перспектив функціонування Великосорочинського та Комишнянського терапевтичних відділень вкотре завершилася риторичним висновком щодо необхідності щонайшвидшого завершення об’єднання громад та передачі їм функцій по самостійному формуванню медичного простору на своїх територіях. Після обговорення депутати одноголосно затвердили звіт.

Далі депутати заслухали звіти про виконання бюджету за 2018 рік, інформацію про стан виконання ряду районних програм, заходи по виконанню рекомендацій держаудиту, а також іінші питання. Майже одностайно депутати підтримали звернення до релігійних громад щодо приєднання до Православної церкви України. Всього за майже 3 години роботи депутати розглянули та прийняли рішення по 37 питаннях.

Проекти рішень оприлюднені на офіційному сайті районної ради. Протокол поіменного голосування можна переглянути за посиланням.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)