Миргородська районна ТВК скликає першу сесію новообраної районної ради

Дата: 11.11.2020 16:33

Миргородська районна ТВК зареєструвала новообраних депутатів районної ради. Загальна чисельність депутатського корпусу - 42, зареєстровано обраними - 40. Підстава - результати виборів та подані заяви депутатів про згоду бути обраними.

Від двох депутатів іще очікуються такі заяви, для цього депутати мають передбачений законодавством двотижневий термін від дати оголошення результатів виборів.

Переглянути постанову ТВК №71 про реєстрацію депутатів можна тут.

Згідно ст.45 Закону України рада вважається правомочною в разі обрання більше двох третіх депутатів від загального складу ради. Миргородською районною ТВК принято постанову про скликання першої сесії новообраної районної ради на 19.11.2020 р. Пленарне засідання відбудеться в районному будинку культури. Початок о 10-00 год.

Переглянути постанову ТВК №75 про скликання першої сесії можна тут.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)