Запрошуємо на Громадську раду

Дата: 28.11.2019 16:20

29 листопада 2019 року відбудеться засідання Громадської ради при районній раді.

Місце проведення - зал засідань районної ради. Початок - о 10.00 год.

Порядок денний:

1. Громадське обговорення проекту районного бюджету на 2020 рік. (Синяговська М.Б., нач. фінуправління Миргородської РДА)
  2. Щодо Перспективного плану територіального устрою спроможних громад у рамках виконання Закону України "Про добровольне об'єднання громадян". (Фесенко В.А., в.о. голови Миргородської РДА).
  3. Про стан профілактики та боротьби зі злочинністю у районі. Стан підліткової злочинності та створення облаштованих приміщень на територіях сільських, селищних рад, ОТГ для роботи дільничних інспекторів поліції та членів формувань з охорони громадського порядку. (Додух В.О. Миргородський відділ поліції)
  4. Планування роботи Громадської ради на 2020 рік.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)