Оголошення про початок громадського обговорення (с.Савинці)

Дата: 14.02.2020 16:13

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

1. Планована діяльність Савинцівська сільська рада Миргородського району Полтавської області код ЄДРПОУ 24832691 передбачає нове будівництво водогону в селі Семеренки Миргородського району Полтавської області (по вулицям: Гоголя, Медова, Котляревського, 9 травня, Першотравнева, Шевченка).

Параметри будівництва: кількість населення, що підлягає користуванню водогону – 188 осіб; схема водопостачання змішана – кільцева і тупикова; призначення водогону – господарсько-питне та технічне водопостачання селища; розрахункові витрати води – 37,6 м3/добу; розрахункова витрата води на зовнішнє пожежогасіння – 10 л/с; довжина водогону – 3358,0 м.; водопровід прийнято укласти на глибину 2,0 м від поверхні землі до верху труби; тип свердловини – артезіанська; спосіб буріння – обертово-роторний; проектна глибина свердловини – 162 м.; абсолютна відмітка устя свердловини – 93,340 м.; проектний дебіт свердловини – 10 м3/год.; проектна глибина статичного рівня – 35 м.; проектна глибина динамічного рівня – 55 м.; Експлуатаційний водоносний горизонт – відклади канівської і бучацької серії еоцену. Глибина залягання водоносних порід – 128-158 м.; насосна станція підземного типу по типовому проекту – ТРП 901-2-177.91; насос Pedrollo 4SR8/31-pd (Характеристики насоса Q=12,0 м³/год; H=100 м; N=5,5 кВт); тип фільтра – сітчастий на колоні труб Ø140х7 мм з довжиною робочої частини – 20 м.; водозабір для господарсько-питних потреб передбачається через водорозбірні колонки. .
(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності
(потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб’єкт господарювання
(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті),
місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля
Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде Дозвіл на виконання будівельних робіт (ст. 37 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»), що видається Департаментом Державної архітектурно будівельної інспекції у Полтавській області.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань
Тривалість громадського обговорення становить _25_ робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
Громадські слухання (перші) відбудуться
10.03.2020 року об 11:00 годині у Семеренківському сільському клубі за адресою: село Семеренки, вулиця 9 Травня, 6а

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної
інформації щодо планованої діяльності

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій
Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 483 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:
1. Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1. Електрона адреса: eco@adm-pl.gov.ua, номер телефону 0 (532) 56-95-08, контактна особа - Корнюшкіна Ірина Михайлівна 2. Савинцівська сільська рада Миргородського району Полтавської області код ЄДРПОУ 24832691. Юридична адреса: 37642, Полтавська область, Миргородський район, село Савинці, вул. Миру, 86. Контактний номер: 053-553-12-31 - Тищицький Олександр Вікторович

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)