Залучення інвестицій - головне в стратегії соціального партнерства

Дата: 05.09.2019 15:36

5 вересня 2019 року під головуванням голови районної ради Леоніда Яринича за участю виконувача обов'язків голови районної держадміністрації Віктора Фесенка відбулося засідання конкурсної комісії з управління впровадеження Стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ "Нафтогазвидобування" з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Миргородського району.

На засіданні були присутні представник ПрАТ "Нафтогазвидобування" Остап Ходак, сільські голови Савинцівської та Солонцівської сільських рад Олександр Тищицький та Тетяна Мілько, представниця Великосорочинскьої ОТГ Наталія Маслівець, відповідальні фахівці районної держадміністрації.

У підсумку роботи було затверджено виконавця робіт по капітальному ремонту покрівлі ФАПу с. Солонці.

А от по другому об'єкту ситуація інша. У зв'язку з тим, що на запит оферт по проекту «Реконструкція системи зовнішнього водовідведення Савинцівської ЗОШ I-III ступенів» подала заявку тільки одна фірма, а запропонована вартість проведених робіт перевищує запланований Стратегічном планом бюджет, конкурсною комісією вирішено повторно подати запит оферти, а наступне засідання для остаточного розгляду зазначеного питання, за пропозицією в.о. голови райдержадміністрації В. Фесенка, провести пізніше в поточному місяці.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)