Відбулися урочистості з нагоди 60-ти річчя дислокації 3 Територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку у місті Миргород

Дата: 08.08.2018 15:25

Голова районної ради Яринич Леонід Миколайович взяв участь в урочистостях з нагоди 60-ти річчя дислокації 3 Територіального вузла урядового зв’язку Держспецзв’язку у місті Миргород.

У своїй промові Леонід Миколайович привітав військових, а також жителів міста, з цією святковою подією. Він подякував воїнам за їх надійну службу, відзначивши патріотизм і відвагу при виконанні ними завдань у зоні АТО.

Після вручення почесних грамот районної ради та районної держадміністрації Яринич Л.М. побажав особовому складу успіхів у захисті нашої країни, особистого щастя в родинах і мирного неба.

В урочистостях також взяли участь та виступили Миргородський міський голова Соломаха С.П., депутати обласної ради Кірпосенко К.О. та Цибенко В.Г.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)