Медична реформа продовжується

Дата: 26.10.2018 15:21

Фото без опису

Миргородська ЦРЛ стала центром Північного госпітального округу Полтавської області, що обслуговуватиме, крім свого району, Гадяцький, Лохвицький, Шишацький, Великобагачанський райони, а також місто обласного підпорядкування Миргород.
Наступним етапом буде перехід на нову модель фінансування, аналогічно первинній ланці медичної допомоги. З цією метою, на виконання плану організаційних заходів, Миргородська районна рада прийняла рішення про створення комунального некомерційного підприємства “Миргородська центральна районна лікарня Миргородської районної ради” шляхом перетворення Миргородської ЦРЛ.
На черговій 37 сесії районної ради буде розглянуто питання про затвердження передавальних актів та статуту новоутвореного підприємства.
Згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації” матеріали, що стосуються цього питання” оприлюднені на офіційному сайті районної ради. Бажаючі мають змогу ознайомитися зі статутом та додатками до нього https://drive.google.com/open…

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)