Оголошення про початок виплати субсидій (монетизацію) разом з пенсією

Дата: 15.02.2019 15:09

До уваги жителів міста Миргорода та Миргородського району

З 1 березня цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою. Рішення щодо монетизації субсидій було прийнято Кабінетом Міністрів України 6 лютого цього року та доручено Пенсійному фонду виплату субсидії пенсіонерам.

В урядовій постанові визначено, що особам, які одержують пенсії, виплата житлових субсидій буде здійснюватися через Пенсійний фонд України. Тобто, житлові субсидії у готівковій формі виплачуватимуться одночасно з виплатою пенсій.

Головне управління Пенсійного фонду області фінансуватиме субсидії одночасно з фінансуванням виплати пенсій в межах визначених сум. Кошти будуть перераховуватися на пенсійні рахунки установ, де особа одержує пенсію відповідно до укладених договорів – або в уповноважених банках, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

Інформаційно-консультативна служба Миргородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)