Миргородська районна восьмого скликання рада розпочала роботу

Дата: 19.11.2020 14:48

19 листопада 2020 року відбулася перша (установча) сесія Миргородської районної ради восьмого скликання.

Сесію відкрила голова Миргородської районної ТВК Людмила Марченко. Вона проінформувала про результати голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. До районної ради увійшло 8 партій, які розподілили 42 депутатських мандати наступним чином:

1. Довіра - 12
  2. Слуга Народу - 5
  3. За майбутнє - 5
  4. Рідне місто - 5
  5. Опозиційна платформа - За життя - 5
  6. Європейська Солідарність - 4
  7. ВО "ТБатьківщина" - 3
  8. Радикальна партія О.Ляшка - 3

Після завершення іінформації голова ТВК запропонувала прийняти рішення про визнання повноважень новообраних депутатів і воно було одноголосно схвалено присутніми депутатами. Рішення можна переглянути тут.

Потім відбулося голосування за голову районної ради та заступника. Врезультаті таємного голосування головою районної ради депутати обрали Гирку Наталію Олексіївну (партія "Довіра"), а заступником голови - Карабку Олега Юрійовича (партія "Рідне місто").

Після закриття пленарного засідання відразу розпочалася підготовка до проведення другої сесії. Наталія Гирка запропонувала депутатам якнайшвидше подати пропозиції щодо складу постійних комісій.

Перша сесія відбулася в урочистій атмосфері, депутати працювали конструктивно і злагоджено.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)