У Миргородському районі запроваджено режим надзвичайної ситуації

Дата: 31.03.2020 14:46

У Миргородському районі запроваджено режим надзвичайної ситуації. 27 березня поточного року  головою районної державної адміністрації Вікторією Ємець видане відповідне розпорядження.

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27.03.2020                                                                    м. Миргород                                                                               № 74

Про переведення місцевої підсистеми
диної державної системи цивільного
захисту Полтавської області у режим
адзвичайної ситуації

Відповідно до статті 14 та частини другої статті 78 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 26 березня 2020 року «Про переведення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області у режим надзвичайної ситуації», з метою ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення району:

1. Установити для місцевої підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на всій території району режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року.

2. Призначити першого заступника голови райдержадміністрації Фесенка В.А. керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

3. Визначити зоною надзвичайної ситуації – адміністративні межі Миргородського району.

4. Керівнику робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, утворити штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації до 27 березня 2020 року та забезпечити його роботу.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                     Вікторія ЄМЕЦЬ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)