Увага! Нові банківські рахунки для платників податків зборів та інших доходів
Важливе оголошення Управління Державної казначейської служби України у Миргородському районі Полтавської області
Управління Державної казначейської служби України у Миргородському районі Полтавської області звертає увагу платників податків, зборів та інших доходів, що з 01.10.2019 р. функціонуватимуть нові банківські рахунки для сплати податків. За стандартом IBAN рахунки складатимуться з 29 літерно-цифрових символів, відповідно до постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 р. № 162 „Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”.
З переліком рахунків для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного та місцевого бюджетів за стандартом IBAN можна ознайомитись в Миргородському управлінні ГУ ДПС у Полтавській області.
Начальник управління М. О. Вітренко
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)