Увага! Нові банківські рахунки для платників податків зборів та інших доходів

Дата: 04.09.2019 14:37

Фото без описуВажливе оголошення Управління Державної казначейської служби України у Миргородському районі Полтавської області

Управління Державної казначейської служби України у Миргородському районі Полтавської області звертає увагу платників податків, зборів та інших доходів, що з 01.10.2019 р. функціонуватимуть нові банківські рахунки для сплати податків. За стандартом IBAN рахунки складатимуться з 29 літерно-цифрових символів, відповідно до постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 р. № 162 „Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”.

З переліком рахунків для зарахування податків, зборів та інших доходів до державного та місцевого бюджетів за стандартом IBAN можна ознайомитись в Миргородському управлінні ГУ ДПС у Полтавській області.

Начальник управління                          М. О. Вітренко

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)