Опорні навчальні заклади мають бути пріоритетом в освітній галузі району

Дата: 16.11.2018 15:15

Про це у своєму виступі на 37 сесії районної ради говорила депутат Аршинова Валентина Михайлівна. На сьогоднішній день у районі є два опорних загальноосвітніх навчальних заклади – Хомутецька і Трудоблюбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ідея створення таких шкіл полягає у концентрації фінансового, матеріального і кадрового потенціалу для модернізації шкіл, наповнення їх сучасними технологічними комплексами для забезпечення високої якості освітніх послуг. Надійний підвіз дітей до таких шкіл – одна із обов’язкових умов. Логіка зрозуміла, адже істинно - той, хто прагне навчитися шукає джерело, йде до нього, а не навпаки. А що таких джерел не може бути багато - зрозуміло всім.
Констатуючи недостатній рівень фінансування, Валентина Михайлівна закликала у наступному бюджетному році визначити пріоритетним напрямком модернізацію опорних шкіл району. Депутати одностайно підтримали проголошений нею з цього приводу депутатський запит.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)