Скликається чергова 52 сесія районної ради

Дата: 16.07.2020 14:04

Голова Миргородської районної ради Леонід ЯРИНИЧ видав розпорядження про скликання чергової 52 сесії районної ради. Пленарне засідання відбудеться 24 липня 2020 року о 10-00 год. Спільне засідання постійних комісій і Президії відбудеться 21 липня 2020 року о 10-00 год.

На розгляд сесії запропоновано винести 16 питань, зокрема звіт про виконання районного бюджету за 1 півріччя, звіти комунальних некомерційних медичних підприємств про виконання фінансових планів, звіт відділу культури, молоді і спорту про виконання районної програми, звіт земельної комісії про роботу в 2019 році.

Також планується внести зміни до районних програм, розглянути технічну документацію по затвердженню меж населених пунктів - сіл Білики та Деркачі, майнові та кадрові питання.

З текстом розпорядження можна ознайомитися ТУТ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)