З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 26.06.2020 13:43

Фото без описуШановні краяни та гості Миргородщини! Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України!

Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом і надалі будуть нашим сьогоденням, а дух законності панує у серці й вчинках кожного свідомого громадянина нашої держави.

Давайте разом творити майбутнє нашої країни, створюючи нову європейську державу. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. З нагоди національного свята – Дня Конституції України, бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, натхнення та успіхів у всіх добрих справах.

Зі святом!

Голова                                                                                            Голова
                    районної ради                                                                     районної держадміністрації
      Леонід ЯРИНИЧ                                                                           Вікторія ЄМЕЦЬ