Миргородська районна рада
Миргородський район, Полтавська область

СБУ закликає добровільно здати незареєстровану зброю

Переглядів: 349

СБУ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАКЛИКАЛО ДОБРОВІЛЬНО ЗДАТИ НЕЗАРЕЄСТРОВАНУ ВОГНЕПАЛЬНУ ЗБРОЮ

Фото: pl.npu.gov.ua

Полтавців закликали добровільно здати незареєстровану вогнепальну зброю, це звільнить їх від кримінальної відповідальності

Останнім часом на території Полтавської області спостерігається тенденція до збільшення кількості надзвичайних подій, пов’язаних з необережним поводженням із боєприпасами. Аналогічна ситуація — із вибуховими речовинами та пристроями.

Управління СБ України в Полтавській області закликало усіх громадян негайно здати в органи поліції незареєстровану вогнепальну зброю, боєприпаси та інші вибухові пристрої.

— Нагадуємо, що незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки — це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність. Громадяни, які добровільно звернулися до правоохоронних органів для здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Інформацію про зброю та вибухівку можна повідомити за номерами: 0532-511-838, 068-858-0313 — Управління СБУ в Полтавській області або до Національної поліції за номером — 102.

Нагадаємо, у 2016 році полтавець отримав умовний строк за продаж 6 гранатометів по $200 за штуку.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

« повернутися до списку новин