14 березня - День Українського Добровольця

Дата: 14.03.2020 08:00

Це свято героїв, котрі в скрутний для держави час стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України. З самого початку російської агресії разом зі збройними силами стояли добровольчі батальйони, які зуміли зупинити ворога.

Сьогодні велика частина добровольців продовжує захищати Батьківщину вже у лавах української армії. Своїми героїчними вчинками та самовідданою службою вони постійно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.

Дякуємо вам за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини! Україна й досі пересвідчується, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!

У цей день бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, залізної витримки у найскладніших ситуаціях, мудрих рішень та нових перемог!

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

Голова Миргородської                                                 Голова Миргородської районної
paйонної ради                                                               державної адміністрації

Леонід ЯРИНИЧ                                                             Вікторія ЄМЕЦЬ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)