9 листопада - РАДІОДИКТАНТ національної єдності

Дата: 12.10.2020 12:01
Кількість переглядів: 626

Фото без описуРадіодиктант — об’єднавча позаполітична акція, що популяризує вивчення української мови. Радіодиктанту національної єдності цьогоріч виповнюється 20 років.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткували 2000 року задля єднання навколо української мови. Популярність Радіодиктанту щороку зростає, в акції беруть участь тисячі людей з України й світу, і найголовніше в ній — це єднання з усіма, хто любить і шанує рідну мову.

Традиційна подія цьогоріч буде ще масштабнішою. Радіодиктант транслюватимуть на всіх платформах Суспільного мовника (26 телеканалах (зокрема UA: ПЕРШИЙ і UA: ПОЛТАВА), UA: Українське радіо. Лтава та у соцмережах).

Просимо посприяти поширенню інформації про таку унікальну освітню подію та запрошуємо долучитися до неї, адже саме мова є важливим чинником національного розвитку.

З вашою допомогою ще більше українців матиме змогу долучитися до написання Радіодиктанту національної єдності у 2020 році і пам’ятати, що саме мова є важливою складовою частиною духовної культури, формою суспільної свідомості.

Про точний час початку радіодиктанту повідомимо трохи згодом на сайті corp.suspilne.media.

Детальніше про подію:

Від команди UA: Суспільне мовлення засвідчую глибоку повагу та прошу посприяти поширенню інформації про унікальну освітню подію — Радіодиктанту національної єдності, що відбудеться 9 листопада 2020 року. 

З повагою, Ксенія Боянова


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора