ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПУБЛІЧНОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ

Дата: 05.03.2020 11:53
Кількість переглядів: 312

Фото без описуРозпочато громадське обговорення проєкту Положення про надання платних  послуг закладами загальної середньої освіти Миргородського району

Рішенням сорок дев'ятої сесії Миргородської районної ради 7 скликання від 21 лютого 2020 року №21 доповнено План діяльності районної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік, додавши проєкт регуляторного акту "Про затвердження Положення про надання платних послуг закладами загальної середньої освіти Миргородського району".

Запрошуємо до співпраці щодо внесення доповнень та пропозицій до даного проєкту рішення.

Зауваження та пропозиції надаються до відділу освіти райдержадміністрації за адресою: 37600 м. Миргород, вул.Сорочинська, буд. 57, e-mail vomurgrda@adm-pl.gov.ua, за телефонами 5-27-47, 5-08-33. Зауваження і пропозиції приймаються до 22.03.2020 року у письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв'язку).

Проєкт Положення про надання платних послуг закладами загальної середньої освіти Миргородського району також розміщено на офіційному сайті Миргородської районної ради у розділі "Публічна інформація" підрозділ "Регуляторні акти", відділу освіти райдержадміністрації у розділі "Новини".

Начальник відділу освіти                               С.М. Овсяннікова


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора