В Полтавській області триває тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 09.10.2019 11:52

В Полтавській області триває тиждень безпеки дорожнього руху (07.10.2019 - 11.10.2019).

7 жовтня 2019 року в рамках заходів тижня безпеки дорожнього руху в аеропорту „Полтава” відбувся регіональний форум з безпеки дорожнього руху за участю голови Полтавської облради Олександра Біленького, т.в.о. голови Полтавської ОДА Олега Пругла. Форум відбувся за підтримки обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Миргородщину на форумі представляли заступник голови районної ради Микола Парфеня та в.о. голови РДА Віктор Фесенко. Програма заходу складалася з трьох панелей, на яких розглядалися питання розвитку безпеки руху в Україні та регіону, галузеві особливості реалізації заходів дорожнього руху, інновації в модернізації дорожнього руху та ін.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)