Про організацію опалювального сезону

Дата: 20.10.2020 11:31

Голова Миргородської РДА Вікторія ЄМЕЦЬ видала розпоряідження про організацію опалювального сезону.

Керівникам бюджетних закладів рекомендовано розпочати опалювальний сезон, якщо середньодобова температура протягом трьох діб не перевищуватиме плюс вісім градусів по Цельсію.

Миргородська районна державна адміністрація Полтавської області

19.10.2020     м. Миргород    № 212

Про організацію опалювального сезону 2020/21 років у районі

Відповідно до статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про теплопостачання», Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за № 1310/16001, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07.10.2020 № 571 «Про стан підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ області до опалювального періоду 2020/21 року» та з метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2020/21 років:

1. Рекомендувати керівникам закладів охорони здоров’я, освітніх закладів, підприємств, установ та організацій району розпочати опалення приміщень за умови, якщо протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря не перевищує +80 С та забезпечити контроль за дотриманням повітряно-температурного режиму у підвідомчих закладах відповідно до державних санітарних правил і норм.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                      Вікторія ЄМЕЦЬ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)