Інформація про засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 18.03.2020 11:05

Введення карантинних обмежень обговорили на засідання комісії 17 березня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке проходило в режимі відео селектору з ОДА , головами районних державних адміністрацій, керівниками органів місцевого самоврядування, ОТГ. На порядку денному - запобігання занесенню і поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом.

Обговоривши дане питання, та з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Миргородського району, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації комісія вирішила:

Заборонити:

- з 18 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

- з 18 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

- з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. :

- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньорайонному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

- заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньо обласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення;

- стихійну торгівлю будь-якими продовольчими і не продовольчими товарами на території сільських, селищних рад. Органам місцевого самоврядування забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, аптек, АЗС, банківських установ, пошти, страхових компаній, а також всіх підприємств критичної інфраструктури державної та комунальної власності та вантажного транспорту Структурним підрозділам Миргородської райдержадміністрації, сільським, селищним радам, керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території міста та району забезпечити виконання заходів районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначених в протоколі від 12 березня 2020 року № 9 а також додаткових заходів, а саме:

- Заборонити планові медичні огляди для декретованих груп населення до закінчення офіційного карантину з метою запобігання тісного контакту між хворими та здоровими особами в лікувально-профілактичних закладах міста. Уразі потреби створити мобільні виїзні групи медиків для медичного огляду працівників сільськогосподарських підприємств на місці.

- Обмежити проведення особистого прийому громадян головою райдержадміністрації, заступником та керівниками структурних підрозділів.

- Рекомендувати перевести на дистанційний порядок роботи працівників установ, організацій, підприємств за умови потреби та технічної можливості.

- Заборонити проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

- Тимчасово зупинити роботу суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих у Миргородському районі, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Термін виконання: з 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року.

Джерело:  https://www.facebook.com/mirg.rda/posts/527888154376650?__tn__=K-R

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)