ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС СТАРТУВАВ

Дата: 07.09.2020 10:23

Фото без опису5 вересня - офіційний старт виборчого процесу. Найголовніші події кампанії:

6 вересня - останній день, коли партії можуть подати до ЦВК копії рішень про участь місцевих осередків у виборах. Тому до суботи усі охочі партії мають провести свої з'їзди й ухвалити рішення про похід на вибори.

10 вересня - останній день зміни громадянами виборчої адреси. Українці вперше отримали можливість змінити місце голосування на виборах місцевих депутатів та мерів. ФОТО,УНІАН

14 вересня - останній день для українських організацій для реєстрації офіційними спостерігачами.

15-24 вересня - десять днів мають партії для того, щоб висунути і подати до окружних комісій документи для реєстрації власних кандидатів. На цих виборах у містах, де більше 10 тисяч виборців, можна балотуватись у депутати тільки від партій. Люди голосуватимуть і за партійні списки, і за конкретного кандидата від партії в ньому.

У громадах з меншою кількістю виборців вибори проходитимуть за звичною мажоритарною системою.

Проводити офіційну агітацію кандидати мають право тільки після реєстрації.

30 вересня - дедлайн для подання кандидатами своїх представників до складу дільничних комісій. Саме вони будуть проводити голосування і рахувати бюлетені.

Їх мають сформувати до 9 жовтня.

5 жовтня - останній термін для кандидатів відмовитись від балотування.

14 жовтня - до цього дня включно іноземні організації можуть подавати документи для реєстрації міжнародними спостерігачами.

22 жовтня - останній день оприлюднення соціологічних опитувань та рейтингів.

23 жовтня - останній день передвиборчої агітації, а 24 жовтня є днем тиші.

25 жовтня - день виборів - з 8 години ранку до 20 години вечора.

Нагадаємо, до Миргородської районної ради обиратимуться за пропорційною системою 42 депутати.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)