Так в чому суть Пілотного проекту реформування "вторинки"?

Дата: 14.08.2019 10:21

9 серпня 2019 року за участю Асоціації "ЕСО здоров'я України" в рамках діяльності з сприяння автономізації та впровадженню сучасних методів фінансування закладів охорони здоров’я у Новосанжарській ЦРЛ відбулась презентація Пілотного проекту з фінансування стаціонарів з оплатою за пролікований випадок.

Учасники та доповідачі: Лисак Віктор Петрович - директор ДОЗ ОДА, Бредіхіна Алла Миколаївна – начальник відділу фінансово-економічної роботи ДОЗ ОДА, Дурдикулиєва Ніна Іванівна – в.о. головного лікаря Полтавського обласного Центру здоров’я, модератор заходу, Ігнатчук Марія Володимирівна – директор КНП Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня», Криворучко Юрій Миколайович – головний лікар КНП «Чутівська центральна районна лікарня», Мехедько Олег Анатолійович – головний лікар КНП «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради, Павловський Сергій Станіславович – заступник головного лікаря КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня Новосанжарської районної ради Полтавської області», Черкун Юрій Євгенович – головний лікар КНП «Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області», представники НСЗУ, представники регіональних ЗМІ.

На слайдах розкриваються основні аспекти Пілотного проекту. Джерело: сторінка Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА в FaceBook

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)