Районна рада вітає Шубу В.В. з ювілеєм

Дата: 23.05.2019 10:13

Голова районної ради Леонід Яринич привітав з ювілеєм Почесного громадянина Миргородщини Шубу Володимира Васильовича, якому 23 травня виповнилося 70 років.

Трудова біографія Володимира Васильовича нерозривно пов'язана з Миргородщиною. Він тривалий час очолював ветеринарну службу району, пізніше, на посаді генерального директора, керував Дібрівським кінним заводом №62. На протязі багатьох років обирався депутатом районної ради, заступником голови районної ради. За значний внесок у розвиток тваринництва та сільськогосподарського комплексу району удостоєний звання "Заслужений працівник ветиринарної медицини району". Має звання полковника ветеринарної медицини.

Володимир Васильович - обдарована людина. У вільний час - він майстерний гармоніст і баяніст, відомий далеко за межами Миргородщини за унікальне виконання творів української народної творчості у складі тріо баяністів.

Від імені депутатів районної ради, виконавчого апарату вітаємо ювіляра і бажаємо йому здоров'я, невичерпної енергії, нових творчих здобутків!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)