Рішення виконкому Великобайрацької сільради про уточнення найменування вулиці

Полтавської област

ВИКОНАВЧИЙ    КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

16 вересня 2019 року                                                                                                 с.В.Байрак

Про уточнення найменувань вулиць                                                                                       №23
  села Великий Байрак Миргородського
  району

В зв’язку із різним зазначенням однієї і тієї ж вулиці в селі Великий Байрак Миргородського району в офіційних право установчих документах жителів та юридичних осіб даного населеного пункту, що породжує непорозуміння та незручності при оформленні цивільно-правових та інших відношень, з метою однозначного трактування правильності найменування вулиці, керуючись ст.38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

Виконавчий комітет Великобайрацької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни в рішення виконкому сільської ради № 1 від 05.05.1997 року, де замість вулиці  “Бамовська” в селі Великий Байрак записати вулиця “Бамівська”.
  2. Жителям вул.Бамівська в селі Великий Байрак при оформленні  та переоформленні документів сільській раді видавати дане рішення, як підтверджуючий документ про уточнення  назви вулиці.
  3. Дане рішення  оприлюднити на офіційному сайті районної ради та в газеті “Прапор перемоги”.

Голова виконкому                                              А.І.Пугач

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)