Миргородський район, Полтавська область

Миргородська районна виборча комісія прийняла важливі постанови

Переглядів: 372

29 липня 2019 року відбулося засідання Миргородської районної  виборчої комісії. На засіданні були розглянуті рішення районної ради про дострокове припинення повноважень депутатів районної ради Рудченка О.М. і Гречки Л.І.

Районна виборча комісія прийняла постанови про визнання обраними нових депутатів.

Постанова № 11 від 29.07.2019 р. "Про визнання обраним депутатом Миргородської районної ради наступного за черговістю у виборчому списку поданому від Миргородської районної організації партії "БПП "Солідарність"  Данилевського Вадима Івановича.

Постанова № 12 від 29.07.2019 р. "Про визнання обраним депутатом Миргородської районної ради наступного за черговістю у виборчому списку поданому від Миргородської районної організації партії "Партія простих людей С.Капліна" Пересадила Миколу Володимировича.