Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

Дата: 28.11.2019 08:25

28 листопада о 10.00 год в залі засідань районної ради відбудеться чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Порядок денний засідання:

1. Щодо встановлення і розвитку систем відеоспостереження та запровадження в населених пунктах поліцейських станцій.
Лохвицький Юрій Миколайович, начальник Миргородського відділу поліції

2. Взаємодія з органами місцевого самоврядування щодо підготовки і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття військовозобов'язаних на військову службу за контрактом.
Панченко Вадим Іванович, майор, заступник Миргородського військового комісара

3. Формування районного бюджету та місцевих бюджетів на 2020 рік.
Синяговська Марина Борисівна, нач. фінансового управління РДА

Планування фінансування районних програм за участю місцевих бюджетів. Розпорядники коштів:
СПІВДОПОВІДАЧІ:

1. відділ освіти (Овсяннікова Світлана Миколаївна, начальник відділу освіти РДА) – харчування, Джура, Сокіл
  2. УСЗН (Маляр Євгенія Олексіївна, заст.начальника) – пільгове перевезення, ЗД
  3. відділ культури (Халдай Наталія Василівна, начальник відділу) – фінансування програми
  4. КНП "Миргородський ЦПМСД" (Павленко Лілія Петрівна, директор) – фінансування програми
  5. КНП "Миргородська ЦРЛ" (Будний Ярослав Володимирович, директор) - фінансування програми, стоматологія
  6. КО "МПО" (Ротко Сергій Миколайович, начальник) – фінансування програми, шериф
  7. районний терцентр (Смутко Тетяна Михайлівна, директор) – фінансування програми
  8. СТО "Колос" (Стукало Петро Костянтинович, голова РО) - фінансування програми

4. Використання нового плану рахунків в казначействі.
Олексенко Віра Іванівна, заступник начальника відділення держказначейства

5. Стосовно роз’яснення до Указу Президента України від 22.07.19 №542/2019 „Про заходи щодо запобігання рейдерству”.
Перебийніс Богдана Миколаївна, нач. відділу у Миргородському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області

Розпорядженням голови районної ради №2 від 11.01.2019 року затверджено склад Координаційної ради.

Згідно положення до складу в цей дорадчий орган входять голова районної ради, заступник голови та керуючий справами виконавчого апарату, а також сільські і селищні голови району.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)