Постанова Миргородської ТВК від 12.11.2020 №76

Дата: 13.11.2020 08:20

Миргородська районна ТВК прийняла постанову про визнання обраним іще одного депутата районної ради.

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
        м. Миргород

12 листопада 2020 року                                                                                                  № 76

Про відмову від депутатського мандату Миргородської районної ради від Полтавської обласної організації Політичної партії «Довіра» – Коротич Наталії Григорівни та про визнання обраним депутатом Миргородської районної ради наступного за черговістю у Територіальному списку (округ № 1), поданому від Полтавської обласної організації Політичної партії «Довіра»,  Гавловського Леоніда Олександровича.

Відповідно до частини першої статті 283 Виборчого кодексу України, Миргородська районна територіальна виборча комісія

п о с т а н о в л я є :

Задовольнити заяву депутата Коротич Наталії Григорівни про відмову від депутатського мандату Миргородської районної ради від Полтавської обласної організації Політичної партії «Довіра».

Визнати обраним депутатом Миргородської районної ради наступного за черговістю у Територіальному списку (округ 1), поданому від Полтавської обласної організації Політичної партії «Довіра»,  Гавловського Леоніда Олександровича..

Голова  Миргородської районної територіальної
виборчої комісії  Полтавської області                                                                 Марченко Л.І.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)