ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ

Дата: 23.11.2019 07:00

23 листопада - день пам'ять жертв голодоморів та політичних репресій в Україні.

Щороку, в четверту суботу листопада, громадяни відвідують поминальні богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

Три хвилі голодоморів, що прокотилися в Україні, репресивна сталінсько-комуністична система, забрали мільйони життів. Миргородщина також зазнала масштабних втрат.

Але свободолюбивий і сміливий український народ вистояв у боротьбі за свою незалежність. Наш обов'язок - пам'ятати про голодомор-геноцид, щоб не допустити повторення цього жахіття. Пом'янімо всіх українців, життя яких безжалісно і по-садистськи обірвав сталінський комуністичний  режим.

Запалимо свічку у своєму вікні о 16.00... Вічна Пам'ять... Царство Небесне...

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)