Розпорядження про скликання 39 сесії районної ради

Дата: 12.12.2018 06:00

Розпорядження голови районної ради "Про скликання тридцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання"

1. Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати тридцять дев’яту сесію районної ради сьомого скликання 21 грудня 2018 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради.
  2. На розгляд сесії винести наступні питання:
  3. 1. Про районний бюджет на 2019 рік.
  4. 2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.
  5. 3. Про затвердження розпоряджень голови районної держадміністрації, прийнятих в міжсесійний період, щодо використання коштів районного бюджету.
  6. 4. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Миргородського району на 2018 рік.
  7. 5. Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки на території Миргородського району на період 2016-2020 роки.
  8. 6. Про внесення змін до Комплексної програми „Підвищення ефективності надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги в Миргородській центральній районній лікарні у 2016 – 2020 роках”.
  9. 7. Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 16.11.2018 року № 12 „Про затвердження передавального акту від Миргородської центральної районної лікарні до комунального некомерційного підприємства „Миргородська центральна районна лікарня” Миргородської районної ради”.
  10. 8. Про план роботи районної ради на 2019 рік.
  11. 9. Про структуру, чисельність та витрати на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2019 рік.
  12. 10. Про оплату праці голови районної ради та заступника голови районної ради у 2019 році.
  13. 11. Про внесення змін до регламенту районної ради.
  14. 12. Про затвердження проектів щодо встановлення (зміни) меж сіл Зубівка і   Руда Зубівської сільської ради.
  15. На сесію запросити депутатів районної ради, депутата обласної ради від Миргородського району, голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівників підприємств, установ і організацій районного підпорядкування, керівників сільськогосподарських підприємств всіх форм власності, сільських та селищних голів, представників Громадської ради при Миргородській районній раді, керівників політичних партій представлених в районній раді, представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                         Л. Яринич

№21 від 11.12.2018 р.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)