Миргородський район, Полтавська область

Виконавчий апарат ради

Виконавчий апарат районної ради здійснює свою діяльність у відповідності до ст.58 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на підставі регламенту районної ради. Виконавчий апарат за посадою очолює голова районної ради. Штатна чисельність на 01.01.2019 становить 13,5 одиниць, кількість працівників - 14 (у т.ч. 7 посадових осіб місцевого самоврядування і 2 службовці).

Завдання виконавчого апарату:

• організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності ради, її органів, депутатів;
  • здійснення взаємодії і зв'язків ради з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування.

З метою підвищення якості послуг, виконавчим апаратом застосовуються сучасні інформаційні  технології. Зокрема, система електронного документообігу "АСКОД", система автоматизованого підрахунку результатів поіменного голосування "Рада Голос" та ін.

Додаток 1 до рішення 30 сесії районної ради від 21.12.2018 року № 9

виконавчого апарату районної ради