Миргородський район, Полтавська область

Виконавчий апарат ради

Виконавчий апарат районної ради здійснює свою діяльність у відповідності до ст.58 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на підставі регламенту районної ради.

Штат виконавчого апарату на 01.01.2018 року становить 14 осіб (у т.ч. 8 посадових осіб місцевого самоврядування).

Виконавчий апарат за посадою очолює голова районної ради.

Завдання виконавчого апарату:

• організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності ради, її органів, депутатів;
  • здійснення взаємодії і зв'язків ради з територіальними громадами, місцевими органами виконавчої влади, органами та посадовими особами місцевого самоврядування.

З метою підвищення якості послуг, виконавчим апаратом застосовуються сучасні інформаційні  технології. Зокрема, система електронного документообігу "АСКОД", система автоматизованого підрахунку результатів поіменного голосування "Рада Голос" та ін. Розпочато процес створення електронного архіву - переведення фондів архівного підрозділу у цифровий формат.