Миргородський район, Полтавська область

Пінічний госпітальний округ

Розпорядженням Уряду від 22.03.2017 р. № 198-р затверджено перелік та склад  госпітальних округів Полтавської області. Всього утворено чотири госпітальних округи - Східний, Південний, Західний, Північний.

Госпітальний округ не є окремою юридичною особою або окремим рівнем територіальної організації влади - він відіграє роль механізму координації та спільного прийняття рішень представниками місцевих органів влади  територій, які він охоплює.

Перелік госпітальних округів Полтавської області
Східний місто Полтава, райони - Диканський, Зінківський, Карлівський, Котелевський, Машівський, Новосанжарський, Полтавський , Решетилівський, Чутівський
Південний міста - Кременчук, Горішні Плавні, райони - Глобинський, Кобеляцький, Козельщинський, Кременчуцький
Західний місто Лубни, райони - Гребінківський, Оржицький, Лубенський, Пирятинський, Семенівський, Хорольський, Чорнухінський
Північний міста - Миргород, Гадяч, райони - Великобагачанський, Гадяцький, Лохвицький, Шишацький, Миргородський

Миргородська центральна районна лікарня визначена центром Північного госпітального округу. Заклади охорони здоров’я, охоплені госпітальним округом, залишаються у власності й підпорядкуванні місцевих органів влади, що є учасниками госпітального округу.

Колегіальним органом управління госпітального округу є Госпітальна рада, до складу якої входять представники органів влади та місцевого самоврядування та медичні працівники районів і міст, а також об'єднаних територіальних громад.

Голова госпітальної ради:      Гавловський Л. О., головний лікар Великобагачанської ЦРЛ

Секретар госпітальної ради: Бродський Є. Л., депутат Миргородської районної ради