ПРАВОВИЙ ВІСНИК

Номер

06 Жовтня, 2021 р., 12:45
Зустрічайте черговийвипуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» Вересневий випуск видання розповість читачам про найцікавіші новини із життя системи БПД Полтавщини, новації чинного законодавства. новини від партнерів та найактуальніші юридичні коментарі.
27 Серпня, 2021 р., 10:50
Про найцікавіші новини із життя системи Бюро правової допомоги Полтавщини, новації чинного законодавства, новини від партнерів та найактуальніші юридичні коментарі - у серпневому випуску газети. У серпні наша країна відзначає важливе державне свято- 30-ту річницю незалежності України. З нагоди державного свята приймайте вітання від голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександра Черчатого.
06 Серпня, 2021 р., 12:12
Безоплатна правова допомога на Полтавщині, які її можливості, основні орієнтири у роботі, які послуги можуть  отримати громадяни звернувшись до центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги. Про це і не тільки читайте у черговому номері видання.
01 Червня, 2021 р., 09:59
Зустрічайте травневий випуск  щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».
26 Березня, 2021 р., 14:17
З`явився черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»
26 Січня, 2021 р., 12:16
Вийшов перший у цьому році електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети "Правовий вісник".
31 Грудня, 2020 р., 14:29
Зустрічайте останній у 2020 році - грудневий випуск юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».