Анатолій Сухомлин

Дата: 23.01.2023 10:20

У бою за нашу Батьківщину, вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність, загинув наш земляк, житель Комишнянської громади Миргородського району - СУХОМЛИН Анатолій Миколайович.

Народився Анатолій 31 травня 1985 року в селі Попівка. У 1991 році пішов на навчання до місцевої школи. Після закінчення школи навчався в Миргородському СПТУ- 44 за спеціальністю водій-електрик. Після закінчення навчання у 2003 році був призваний на службу до лав Української Армії. Після демобілізації Анатолій Миколайович повернувся у рідне село, працював на будівництві. У березні був мобілізований Миргородським РТЦК та СП. Загинув головний сержант Анатолій Сухомлин 18 січня, поблизу н.п. Бахмут, Донецької області.

Щирі співчуття рідним, друзям та знайомим полеглого Воїна... Схиляємо голови у скорботі та розділяємо біль непоправної втрати... Вічна слава та пам'ять Герою!