№3 12.01.2021

Дата: 12.01.2021 11:00

Про забезпечення заходів щодо подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Відповідно до статті 45 Закону України „Про запобігання корупції”, статті 13 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, з метою належного виконання вимог Закону щодо фінансового контролю, своєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
зобов’язую:
1.    Посадовим особам виконавчого апарату районної ради, депутатам Миргородської районної ради подати в строк до 01 квітня 2021 року декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік шляхом заповнення на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua) за формою, що визначена Національним агентством.
2.    Керуючому справами виконавчого апарату ЄМЦЮ А. В. довести дане розпорядження до відома депутатів Миргородської районної ради та організувати проведення роз’яснювальної роботи щодо заповнення декларацій.
3.    Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                        Наталія ГИРКА