Тимофій Закаблук

Дата: 18.07.2022 14:39

20 липня у Полтаві біля Свято-Успенського собору попрощалися із загиблими захисниками, які віддали свої життя за майбутнє України, дітей, друзів та рідних. Серед загиблих воїнів -  і наш земляк  Тимофій Закаблук, 1995 року народження. Тимофій Валерійович загинув 13 липня 2022 року біля населеного пункту Сіверськ, Бахмутського району, Донецької області від обстрілу градами.

Тимофій Закаблук - випускник Миргородської ЗОШ№ 1 ім. Панаса Мирного. Тимофій добре навчався, був спортивним та людяним. Прекрасний син та брат, люблячий чоловік та молодий батько. Патріот захищав волю і територіальну цілісність держави від безжального й підступного ворога. 13 липня наш земляк загинув від ворожої кулі. Герою було 26 років. Тимофія Закаблука поховали на Затуринському кладовищі Полтави. Представники нашої громади також долучилися до траурної церемонії та віддали останню шану молодому Герою.

Джерело - сайт Миргородської міської ради