Полтавська область
gov.ua Місцеве самоврядування України

Перший номер "Правового вісника" 2021 року

Дата: 26.01.2021 12:16

Вийшов перший у цьому році електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети "Правовий вісник".

У цьому номері інформація про День Соборності України як один із етапів становлення державності. Про це інформує Микола Лахижа, доктор наук з державного управління, професор, радник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Як зробити свято безпечним або про особливості піротехнічних засобів читайте у рубриці "Актуальна тема". Розповідає очільник ГУ ДСНС у Полтавській області Володимир Салогуб.

Кращі практики роботи ОМС - у рубриці "Життя ОТГ". Про успіхи Петрівсько-Роменської ОТГ Полтавської області розповідає голова Валентина Бугайова.

Реформа децентралізації викликає низку правових питань. Про те як здійснюється процедура вивільнення державних службовців РДА у звязку з її припиненням, інформує заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях Артем Тимощук.

Про особливості подання декларації читайте у рубриці "Новини від партнерів" за участю головного спеціаліста-юрисконсульта сектору запобігання та виявлення корупції Північно-Східного офісу Держаудитслужби Тетяни Різник.

До Дня студента - про студентське самоврядування на прикладі Полтавського державного аграрного університету - в інтервю із мололіжним активістом, головою студ.ради та головою ГО "Полтавська молодіжна рада" Сергієм Шабельником.

Система безоплатної правової допомоги як можливість для професійної реалізації для молодих правників. Про це, свій життєвий шлях та професійний досвід розповідає очільник Горішньоплавнівського бюро правової допомоги Сергій Тараненко.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети можна ознайомитися ТУТ .