Миргородський район, Полтавська область

Вітання з професійним святом

Дата створення: 12:36 16.07.2018

16 липня в Україні відзначають День бухгалтера. Виконавчий апарат районної ради вітає Володько Валентину Вікторівну - головного бухгалтера районної ради - з професійним святом і бажає натхнення і енгергії, терпіння і досягнень у роботі, гарного настрою і задоволення від професійної справи.

Наші землячки удостоєні звання "Мати-героїня"

Дата створення: 15:46 06.06.2018

15 червня 2018 року пленарне засідання 34 сесії районної ради сьомого скликання розпочалося з урочистостей - голова районної ради Леонід Яринич передав слово голові РДА Юрію Коваленку для оголошення Указу Президента України про присвоєння Почесного звання "Мати-героїня" жителькам Миргородського району Дацині Світлані Іванівні, Івановій Юлії Сергіївні, Логіновій Мирославі Анатоліївні та Чаюн Світлані Іванівні. Під оплески присутніх Коваленко Ю.М. та Яринич Л.М. вручили медалі Матері-героїні та посвідчення до них удостоєним цього високого звання жінкам.