Полтавська область
gov.ua Місцеве самоврядування України

Консультації

Виконавчий апарат Миргородської районної ради нагадує депутатам районної та місцевих рад про те, що вони є суб'єктами декларування і зобов'язані не пізніше 1 квітня поточного року подавати електронну декларація про отримані доходи за попередній рік. Крім того, суб'єктами декларування є посадові особи місцевого самоврядування (працівники виконавчих апаратів), а також керівники та головні бухгалтери комунальних установ, члени тендерних комітетів та ліквідаційних комісій, тощо.

З метою допомоги при заповненні декларацій ми узагальнили роз'яснення Національного Агентства з питань запобігання корупції, що надаються за допомогою загальнодоступних інформаційних ресурсів, зокрема, в консультації БОТ "Держслужбовець Тарас"