Миргородський район, Полтавська область

Керуючий справами виконавчого апарату

ЄМЕЦЬ
Андрій Володимирович

Народився в с.Ярмаки Миргородського району у 1962 році.
Закінчив Полтавський державний педагогічний інститут, фізико-математичний факультет. З 1985 по 1991 рік працював у школах міста Миргорода учителем фізики і інформатики, заступником директора школи. З 1991 по 2005 рік - робота у банківській сфері на посадах начальника відділу фінансової безпеки, заступника керуючого відділенням.
З 2005 по 2010 рік - державна служба на посаді заступника голови Миргородської районної державної адміністрації з соціально-гуманітарних питань.
З 2010 по 2015 рік перебував на обліку в центрі зайнятості, займався підприємницькою діяльністю у сфері ІТ технологій.
З 2015 року - служба в органах місцевого самоврядування на посадах радника голови Миргородської районної ради, головного спеціаліста, керуючого справами.
Закінчив з відзнакою Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України, магістр державного управління.