Миргородський район, Полтавська область

Інструкція з діловодства (затв. 2019 р.)

Інструкція з діловодства у виконавчому апараті розроблена службою діловодства виконавчого апарату на підставі Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі, організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну та Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. №55.

Інструкція схвалена експертною комісією районної ради (протокол №1 від 06.11.2019), експертною комісією відділу культури і архіву Миргородської районної державної адміністрації (протокол №5 від 07.11.2019), погоджена експертно-перевірною комісією Держаного архіву Полтавської області (протокол №16 від 26.11.2019) та затверджена розпорядженням голови районної ради №52-р від 02.12.2019.

Головні моменти:

• Діловодство здійснюється в безпаперовій формі.
  • Обмін відбувається в середовищі електронного документообміну.
  • Районна рада інтегрована до єдиного інформаційного простору Полтавської області на основі програмно-апаратного комплексу "АСКОД".

Переглянути інструкцію з діловодства

Деякі терміни:

діловодство - сукупність процесів, що забезпечують документування управлінської інформації та організацію роботи зі службовими документами;
документообіг - рух службових документів з моменту їх створення або одержання до завершення виконання або відправлення;
інструкція з діловодства - обов’язковий нормативний акт, що регламентує зміст та організацію виконання процесів з діловодства;
копія документа - документ, що містить точне знакове відтворення змісту чи документної інформації іншого документа і в окремих випадках - деяких його зовнішніх ознак;
службовий документ — офіційно зареєстрований службою діловодства або відповідним чином засвідчений документ, що одержаний чи створений установою у процесі її діяльності та має відповідні реквізити;
управлінський документ — службовий документ, спрямований на виконання установою функцій, що забезпечують її діяльність. До управлінських документів належать організаційно-розпорядчі, первинно-облікові, банківські, фінансові, звітно-статистичні, планові, ресурсні тощо.