Голова районної ради

Гирка Наталія Олексіївна

Народилася 27 червня 1964 року в с. Петрівці Миргородського району Полтавської області.
Громадянка України.
Освіта - вища.
1986 рік - закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В. Короленка, за фахом учитель біології і хімії.
Трудову діяльність розпочала у 1986 році вчителем біології Ромоданівської середньої школи Миргородського району Полтавської області. Далі працювала вчителем хімії середньої школи №2 ім. Д. Гурамішвілі у місті Миргород.
1994 - 2007 рр. – інспектор з охорони дитинства відділу освіти Миргородської міської ради.
2007 - 2011 рр. – директор Миргородського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
2011 - 2015 рр. - керуюча справами виконавчого комітету Миргородської міської ради.
2015 - 2020 рр. - секретар Миргородської міської ради.
Має свідоцтва про підвищення кваліфікації: 2008 рік - Державний інститут розвитку сім'ї та молоді; 2014 рік – Національна академія державного управління при Президентові України.
Співзасновник Миргородської міської молодіжної громадської організації "За нами майбутнє".
Управлінський досвід в органах місцевого самоврядування - більше 25 років.
Депутат Миргородської міської ради 7 скликання.
Депутат Миргородської районної ради 8 скликання.
Безпартійна.
Судимості відсутні.